• Informácie o voľných pracovných miestach

Školský psychológ

• Kategória zamestnanca: Odborný zamestnanec
        • Kvalifikačné predpoklady: podľa vyhlášky č.1 / 2020 Z.z. O kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.
        • Popis pracovnej pozície: Školský psychológ v škole
        1. vykonáva psychologickú diagnostiku,

2. poskytuje individuálne, skupinové alebo hromadné psychologické poradenstvo, prevenciu a intervenciu deťom a žiakom so zameraním na výchovu a vzdelávanie,

3. poskytuje psychologické poradenstvo zákonným zástupcom, pedagogickým zamestnancom a odborným zamestnancom,

4. spolupracuje pri prekonávaní bariér vo výchove a vzdelávaní detí a žiakov,

• Platové náležitosti: Funkčný plat určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
        • Dátum ukončenie výberového konania: 31.8.2020
        • Predpokladaný nástup do práce:      Od 7.9.2020

Pedagogický asistent

• Kategória zamestnanca: Pedagogický zamestnanec
        • Popis pracovnej pozície: Pedagogický asistent podľa požiadaviek učiteľa v spoluprác i s odbornými zamestnancami vytvára rovnosť príležitostí vo výchove a vzdelávaní, pomáha dieťaťu, žiakovi alebo skupine žiakov pri prekonávaní architektonických, informačných, jazykových, zdravotných, sociálnych alebo kultúrnych bariér.
        • Dátum ukončenie výberového konania: 31.8.2020
        • Nástup do práce:        Od 7.9.2019

Pošlite nám Váš životopis spolu s vyplneným súhlasom so spracovaním osobných údajov, zaradíme  Vás do databázy a v prípade uvoľnenia pracovného miesta Vás budeme kontaktovať.

Žiadame uchádzačov, aby spolu so žiadosťou doručili aj podpísaný Súhlas so spracovaním osobných údajov na vzorovom tlačive. Suhlas_so_spracovanim.docx